Зміст

 
УКРАЇНА
Первозванівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
ХХX СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
14/06/2023 с. Первозванівка № 2066
Про повернення на доопрацювання проєкт рішення «Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення в оренду гр. Дудіну Андрію Єгоровичу»

Керуючись ст. ст. 12, 22, 123, 124, 125, 126 Земельного Кодексу України, законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про землеустрій», «Про оренду землі», «Про Державний земельний кадастр», Законом України «Про оренду землі», Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин» від 28.04.2021 року № 1423-ІХ, Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», розглянувши заяву гр. Дудіна Андрія Єгоровича від 01.06.2023 року, сільська рада

ВИРІШИЛИ :

  1. Повернути на доопрацювання у відділ земельних відносин та комунальної власності проєкт рішення «Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення в оренду гр. Дудіну Андрію Єгоровичу».
  2. Відділу земельних відносин та комунальної власності провести обстеження земельної ділянки щодо зміни цільового призначення з подальшим визначенням раціонального використанням земельної ділянки за цільовим призначенням.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, законності, діяльності ради, депутатської етики, регуляторної політики, регламенту, регулювання земельних відносин, містобудування, комунальної власності, промисловості, будівництва, транспорту, енергетики, зв’язку, сфери послуг та житлово-комунального господарства.

Сільський голова Прасковія МУДРАК

Додатки :

Додаток