Зміст

 
УКРАЇНА
Первозванівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
ХХX СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
14/06/2023 с. Первозванівка № 2075
Про розгляд заяви Гарбуза Олександра Валентиновича «Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва»

Розглянувши заяву гр. Гарбуза Олександра Валентиновича «Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва» від 05.06.2023 року, керуючись Конституцією України, п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 12, 36, 39, 81, 121, 122, 123, 125, 126 Земельного кодексу України, ст. ст.19, 20, 50 Закону України «Про землеустрій», Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин» від 28.04.2021 № 1423-IX, Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відновлення системи оформлення прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення та удосконалення законодавства щодо охорони земель» від 19.10.2022 року № 2698-IX, сільська рада

ВИРІШИЛИ :

  1. Надати дозвіл гр. Гарбузу Олександру Валентиновичу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років, орієнтовною площею 0,3000 га, для городництва (код КВЦПЗД – 01.07) із земель сільськогосподарського призначення за рахунок земель комунальної власності, яка розташована на території Первозванівської сільської ради Кропивницького району, Кіровоградської області.
  2. Зобов’язати гр. Гарбуза Олександра Валентиновича замовити проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки вказаної в п.1 даного рішення в землевпорядній організації, що має відповідну ліцензію та подати його на затвердження чергової сесії.
  3. Встановити, що остаточна площа вищевказаної земельної ділянки буде визначена після встановлення в натурі (на місцевості) меж земельної ділянки.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, законності, діяльності ради, депутатської етики, регуляторної політики, регламенту, регулювання земельних відносин, містобудування, комунальної власності, промисловості, будівництва, транспорту, енергетики, зв’язку, сфери послуг та житлово-комунального господарства.
Сільський голова Прасковія МУДРАК