Зміст

 
УКРАЇНА
Первозванівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
ХХXІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
28/06/2023 с. Первозванівка № 2076
Про затвердження порядку денного позачергової ХХХІ сесії VIII скликання

Відповідно до ст. ст. 26,42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

ВИРІШИЛИ :

Затвердити наступний порядок денний позачергової ХХХІ сесії VIII скликання:

 1. Про внесення змін до рішення Первозванівської сільської ради від 22 грудня 2022 року № 1812 «Про бюджет Первозванівської сільської територіальної громади на 2023 рік».
 2. Про затвердження розпорядження сільського голови з основної діяльності видане у міжсесійний період.
 3. Про відмову у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Брюховецькій Катерині Іванівні.
 4. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Брюховецькій Катерині Іванівні.
 5. Про відмову у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Брюховецькому Сергію Валерійовичу.
 6. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Савченко Олександру Івановичу.
 7. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Крамаренко Катерині Миколаївні.
 8. Про відмову у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Каппель Людмилі Василівні.
 9. Про відмову у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Тарабановій Вірі Зіяївні.
 10. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 49 (сорок дев’ять років) гр. Богдановій Анні Євгеніївні.
 11. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду зі зміною цільового призначення.
 12. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду зі зміною цільового призначення.
 13. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду зі зміною цільового призначення.
 14. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду зі зміною цільового призначення гр. Кадигробу Сергію Васильовичу.
 15. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду зі зміною цільового призначення гр. Кадигробу Сергію Васильовичу.
 16. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду зі зміною цільового призначення гр. Кадигробу Сергію Васильовичу.
 17. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки шляхом зміни цільового призначення гр. Арсірій Анастасії Олександрівні.
 18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на (місцевості) та передача в оренду терміном на 49 років гр. Верем’євій Марині Олександрівні.
 19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на (місцевості) та передача у власність гр. Новохатському Володимиру Павловичу.
 20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на (місцевості) та передача у власність гр. Акаєву Сергію Гасаналійовичу.
 21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на (місцевості) та передача у спільну сумісну власність гр. Гота Наталії Анатоліївні, Гота Віталію Михайловичу, Ариковій Вікторії Михайлівні, Клименко Олені Михайлівні.
 22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на (місцевості) та передача у власність гр. Верем’євій Марині Олександрівні.
 23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на (місцевості) та передача у спільну сумісну власність гр. Денисюк Галині Олександрівні, Денисюк Анатолію Олександровичу, Макаренко Антоніні Олександрівні.
 24. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки комунальної власності.
 25. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки.
 26. Про затвердження Переліку об’єктів комунальної власності Первозванівської сільської ради, що підлягають приватизації.
 27. Про затвердження положення про аукціонну комісію з продажу об’єктів комунальної власності Первозванівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області.
 28. Про внесення змін в рішення XХX сесії VІІІ скликання від 14.06.2023 року № 2043 «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування Службі автомобільних доріг у Кіровоградській області».
 29. Про внесення змін в рішення XХX сесії VІІІ скликання від 14.06.2023 року № 2044 «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування Службі автомобільних доріг у Кіровоградській області».
 30. Про внесення змін в рішення XХX сесії VІІІ скликання від 14.06.2023 року № 2045 «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування Службі автомобільних доріг у Кіровоградській області».
 31. Про внесення змін в рішення XХX сесії VІІІ скликання від 14.06.2023 року № 2046 «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування Службі автомобільних доріг у Кіровоградській області».
 32. Про внесення змін в рішення XХVII сесії VІІІ скликання від 10.02.2023 року № 1923 «Про продаж права оренди земельної ділянки на конкурентних засадах (земельних торгах), які виставлятимуться на земельні торги окремим лотом».
 33. Про внесення змін в рішення XХVII сесії VІІІ скликання від 10.02.2023 року № 1924 «Про продаж права оренди земельної ділянки на конкурентних засадах (земельних торгах), які виставлятимуться на земельні торги окремим лотом».
 34. Про надання дозволу на розробку містобудівної документації «Детальний план території» на території Первозванівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області.
 35. Про продаж права оренди земельної ділянки на конкурентних засадах (земельних торгах), які виставлятимуть на земельні торги окремим лотом та затвердження проекту землеустрою.
 36. Про продаж права оренди земельної ділянки на конкурентних засадах (земельних торгах), які виставлятимуть на земельні торги окремим лотом та затвердження проекту землеустрою.
 37. Про надання дозволу на викуп земельної ділянки гр. Мисько Андрію Олександровичу.
 38. Про передачу у власність земельної ділянки гр. Петренко Світлані Анатоліївні.
 39. Різне.

 

Сільський голова Прасковія МУДРАК