Зміст

 
УКРАЇНА
Первозванівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
ХХXІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
28/06/2023 с. Первозванівка № 2110
Про надання дозволу на розробку містобудівної документації «Детальний план території» на території Первозванівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області

Відповідно до ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись пунктом 3 статті 10,статтею 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», Наказом Мінрегіонбуду України від 16.11.2011 року № 290 «Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації», заслухавши заяву директора ТОВ «АРК - ГРУПП» Кічури Руслана Петровича від 16.06.2023 року, сільська рада

ВИРІШИЛИ :

1.Надати дозвіл на розробку містобудівної документації «Детальний план території» на земельну ділянку площею 0,8544 га кадастровий номер 3522586600:02:000:0289 для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (код КВЦПЗД – 03.07) з метою будівництва торгівельних комплексів на території Первозванівської сільської ради Кропивницького району, що обмежується зі сходу – землі промисловості, транспорту, електронних комунікацій, енергетики, оборони та іншого призначення, з півночі – землі житлової та громадської забудови, із заходу – промисловості, транспорту, електронних комунікацій, енергетики, оборони та іншого призначення, з півдня – землі промисловості, транспорту, електронних комунікацій, енергетики, оборони та іншого призначення (далі – детальний план території).

  1. Виступити замовником розроблення детального плану території на земельну ділянку площею 0,8544 га кадастровий номер 3522586600:02:000:0289 для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (код КВЦПЗД – 03.07) з метою будівництва торгівельних комплексів на території Первозванівської сільської ради Кропивницького району, що обмежується зі сходу – землі промисловості, транспорту, електронних комунікацій, енергетики, оборони та іншого призначення, з півночі – землі житлової та громадської забудови, із заходу – промисловості, транспорту, електронних комунікацій, енергетики, оборони та іншого призначення, з півдня – землі промисловості, транспорту, електронних комунікацій, енергетики, оборони та іншого призначення (далі – детальний план території) (далі – Замовник).
  2. Фінансування робіт із розроблення містобудівної документації здійснити за рахунок коштів ТОВ «АРК – ГРУПП» або інших джерел, не заборонених законодавством (далі – Інвестор).
  3. Первозванівській сільській раді:

4.1. Визначити, за погодженням з Інвестором, організацію – розробника детального плану території, з відповідним кваліфікаційним сертифікатом на виконання робіт з розроблення містобудівної документації (далі – Розробник).

4.2. Підготувати та надати вихідні дані ТОВ «АРК – ГРУПП» на розробку детального плану території.

4.3. Розроблений проєкт детального плану території винести на розгляд архітектурно-містобудівної ради при відділі регіонального розвитку, містобудування архітектури та житлово – комунального господарства Кропивницької районної державної адміністрації.

  1. Рекомендувати Первозванівській сільській раді спільно з Інвестором:

5.1. Оприлюднити прийняте рішення щодо розроблення детального плану території відповідно до чинного законодавства.

5.2. Забезпечити оприлюднення проєкту детального плану території та доступність громадськості до матеріалів містобудівної документації відповідно до чинного законодавства.

5.3. Організувати та провести процедуру громадських слухань щодо розгляду та врахування громадських інтересів при обговоренні проєкту детального плану території.

5.4. Після завершення розроблення детального плану території подати його на затвердження Первозванівської сільської ради .

  1. Укласти трьохсторонній договір між Замовником, Інвестором та Розробником про розроблення детального плану території, вказаного в пункті 1 даного рішення.
  2. Первозванівській сільській раді при розробленні комплексного плану території Первозванівської сільської ради Кропивницького району, Кіровоградської області врахувати матеріали детального плану території, зазначеного у пункті 1 даного рішення.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, законності, діяльності ради, депутатської етики, регуляторної політики, регламенту, регулювання земельних відносин, містобудування, комунальної власності, промисловості, будівництва, транспорту, енергетики, зв’язку, сфери послуг та житлово-комунального господарства.
Сільський голова Прасковія МУДРАК