Зміст

 
УКРАЇНА
Первозванівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
ХХXІІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
04/08/2023 с. Первозванівка № 2118
Про внесення змін до рішення Первозванівської сільської ради від 22 грудня 2022 року № 1812 «Про бюджет Первозванівської сільської територіальної громади на 2023 рік»

Керуючись ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно ст. 78 Бюджетного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2022 року № 252 «Деякі питання формування та виконання місцевих бюджетів у період воєнного стану», сільська рада

ВИРІШИЛИ :

  1. Внести зміни до рішення Первозванівської сільської ради від 22 грудня                   2022 року № 1812 «Про бюджет Первозванівської сільської територіальної громади на 2023 рік» (із змінами), а саме:
  • здійснити перерозподіл асигнувань спеціального фонду сільського бюджету в частині надання міжбюджетних трансфертів та надати субвенцію з місцевого бюджету Великоолександрівській селищній територіальній громаді Херсонської області у сумі 50 000 гривень;
  • внести відповідні зміни до додатків 3, 4 (додаються).
  1.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію  сільської ради з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, законності, діяльності ради, депутатської етики, регуляторної політики, регламенту, регулювання земельних відносин, містобудування, комунальної власності, промисловості, будівництва, транспорту, енергетики, зв’язку, сфери послуг та житлово-комунального господарства.
Сільський голова Прасковія МУДРАК

Додатки :

Додаток 3
Додаток 4