Зміст

 
УКРАЇНА
Первозванівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
VІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
16/04/2021с. Первозванівка№ 359
Про внесення змін до рішення Первозванівської сільської ради від 21 грудня 2020 року № 69 «Про бюджет Первозванівської сільської територіальної громади на 2021 рік»

Керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно статті 78 Бюджетного кодексу України, сільська рада

ВИРІШИЛА

  1. Внести зміни до показників сільського бюджету, визначених у додатках 3, 5, 6, 7 до рішення Первозванівської сільської ради від 21 грудня 2020 року № 69 «Про бюджет Первозванівської сільської територіальної громади на 2021 рік» та затвердити додатки 1, 2, 3, 4 до даного рішення,  а саме:
  2. Здійснити перерозподіл асигнувань, згідно з додатком 1.
  3. Затвердити зміни до розподілу коштів бюджету розвитку на здійснення заходів із будівництва, реконструкції і реставрації об’єктів виробничої, комунальної та соціальної інфраструктури за об’єктами у 2021 році, згідно з додатком 4.
  4. Затвердити зміни до показників міжбюджетних трансфертів між сільським бюджетом та іншими бюджетами на 2021 рік, згідно з додатком 2.
  5. Затвердити зміни до розподілу видатків місцевого бюджету на реалізацію місцевих (регіональних) програму 2021 році, згідно з додатком 3.
  6. Додатки 1 – 4до  цього  рішення  є  його  невід’ємною  частиною  і публікуються разом  з даним  рішенням  сільської ради.
  7. 8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, законності, діяльності ради, депутатської етики, регуляторної політики, регламенту, регулювання земельних відносин, містобудування, комунальної власності, промисловості, будівництва, транспорту, енергетики, зв’язку, сфери послуг та житлово-комунального господарства.
Сільський голова Прасковія МУДРАК

Додатки :

Додаток 1
Додаток 2
Додаток 3
Додаток 4