Зміст

 
УКРАЇНА
Первозванівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
VІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
16/04/2021с. Первозванівка№ 430
Про повернення на доопрацювання проект рішення «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Мілєніній Світлані Анатоліївні»

Розглянувши заяву гр. Мілєніної Світлани Анатоліївни про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду, керуючись ст. 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

ВИРІШИЛИ

  1. Повернути на доопрацювання у відділ земельних відносин та комунальної власності проект рішення «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Мілєніній Світлані Анатоліївні».
  2. Відділу земельних відносин та комунальної власності вивчити дане питання доопрацювавши матеріали, усунути всі недоліки та підготувати відповідний проект рішення до розгляду на черговому засіданні ради.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, законності, діяльності ради, депутатської етики, регуляторної політики, регламенту, регулювання земельних відносин, містобудування, комунальної власності, промисловості, будівництва, транспорту, енергетики, зв’язку, сфери послуг та житлово-комунального господарства.
Сільський голова Прасковія МУДРАК