Зміст

 
УКРАЇНА
Первозванівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
VІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
16/04/2021с. Первозванівка№ 519
Про надання в оренду земельних ділянок сільськогосподарського призначення (невитребуваних земельних часток (паїв)

Розглянувши заяву Голови фермерського господарства Зелінського Сергія Борисовича від 23.03.2021 року про надання в оренду земель сільськогосподарського призначення із земель невитребуваних та неуспадкованих паїв загальною площею 3,6257 га кадастровий номер 3522583900:02:000:0074 на 10 років, а в разі витребування земельної ділянки власником земельної частки (паю) – до моменту отримання власником правовстановлюючих документів на право власності на земельну ділянку, за межами населеного пункту села Клинці, керуючись ст. ст. 25, 26,59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 12 Земельного кодексу України, ст. 1277 Цивільного кодексу України, ст. ст.4, 19 Закону України «Про оренду землі», Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії рейдерству» від 05.12.2019 року № 340-ІХ, Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо правової долі земельних ділянок, власники яких померли» від 20.09.2016р. №1533-VIII, ст. 13 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв), сільська рада

ВИРІШИЛИ

  1. Надати ФГ «Зелінського С.Б.» в оренду невитребувану власником чи його спадкоємцями земельну ділянку земельну частку (пай), сільськогосподарського призначення (рілля) загальною площею 3,6257 га кадастровий номер 3522583900:02:000:0074, яка розташована на території Первозванівської сільської ради за межами населеного пункту села Клинці, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва терміном на 10 (десять) років або в разі витребування земельної ділянки власником земельної частки (паю) – до моменту отримання власником правовстановлюючих документів на право власності на земельну ділянку в межах цього строку до оформлення власниками права власності на земельні ділянки згідно з переліком та встановити щорічну плату за оренду земельних ділянок в розмірі 10 (десять) % (відсотків) від нормативної грошової оцінки землі згідно з додатком.

1.1. Сплату проводити щомісячно в рівних частинах. Розмір орендної плати підлягає індексації відповідно до щорічного коефіцієнта індексації вартості  землі.

  1. Уповноважити сільського голову Первозванівської сільської ради МУДРАК Прасковію Петрівну укласти відповідний договір оренди землі.
  2. ФГ «Зелінського С.Б.»:

3.1. У 30-ти денний термін, з дня прийняття рішення, укласти з сільською радою договір оренди земельної ділянки і забезпечити проведення державної реєстрації права оренди.

3.2. Дотримуватись обов’язків землекористувача відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу України.

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, законності, діяльності ради, депутатської етики, регуляторної політики, регламенту, регулювання земельних відносин, містобудування, комунальної власності, промисловості, будівництва, транспорту, енергетики, зв’язку, сфери послуг та житлово-комунального господарства.
Сільський голова Прасковія МУДРАК