Зміст

 
УКРАЇНА
Первозванівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
VІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
16/04/2021с. Первозванівка№ 522
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду Харченко Ю.І. терміном на 49 (сорок дев’ять) років земельної ділянки в оренду Харченко Ю.І. терміном на 49 (сорок дев’ять) років

Керуючись ст. ст. 12, 123, 116 Земельного Кодексу України, законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про землеустрій», «Про Державний земельний кадастр», постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку ведення Державного земельного кадастру», розглянувши заяву гр. Харченко Ю.І, про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,8001 га в оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років для ведення сінокосіння і випасання худоби за рахунок земель сільськогосподарського призначення за межами населеного пункту на території Первозванівської сільської ради, Кропивницького району, Кіровоградської області, сільська рада

ВИРІШИЛИ

1.Затвердити проект землеустрою гр. Харченко Юрію Івановичу щодо відведення земельної ділянки площею 0,8001 га в тому числі по угіддях: пасовище – 0,8001 га в оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років для сінокосіння і випасання худоби (код КВПЦЗ – 01.08) за рахунок земель сільськогосподарського призначення за межами населеного пункту на території Первозванівської сільської ради, Кропивницького району, Кіровоградської області.

2.Передати в оренду гр. Харченко Юрію Івановичу земельну ділянку, загальною площею – 0,8001 га в тому числі по угіддях: пасовище – 0,8001 га  кадастровий номер – 3522586900:02:000:0587, (цільове призначення згідно КВЦПЗ – 01.08. – для сінокосіння і випасання худоби – землі сільськогосподарського призначення), яка розташована на території Первозванівської сільської ради, Кропивницького району, Кіровоградської області, терміном на 49 (сорок дев’ять) років.

3.Визначити розмір орендної плати на рівні 5 % (п’ять відсотків) на рік від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

4.Доручити сільському голові Первозванівської сільської ради Мудрак Прасковії Петрівні підписати договір оренди земельної ділянки відповідно до пункту 2 цього рішення.

5.Громадянину Харченко Ю. І. після проведення державної реєстрації права оренди у порядку встановленому чинним законодавством України надати один примірник договору до  Первозванівської сільської ради.

6.Відділу з питань земельних відносин та комунальної власності Первозванівської сільської ради внести відповідні дані до земельно-кадастрової документації по зазначеній земельній ділянці.

7.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, законності, діяльності ради, депутатської етики, регуляторної політики, регламенту, регулювання земельних відносин, містобудування, комунальної власності, промисловості, будівництва, транспорту, енергетики, зв’язку, сфери послуг та житлово-комунального господарства.

Сільський голова Прасковія МУДРАК