Зміст

 
УКРАЇНА
Первозванівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
VІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
16/04/2021с. Первозванівка№ 524
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання її в оренду ПП «Візантія» терміном на 49 (сорок дев’ять) років

Керуючись ст. ст. 12, 123, 116 Земельного Кодексу України, законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про землеустрій», «Про Державний земельний кадастр», постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку ведення Державного земельного кадастру», розглянувши заяву ПП «Візантія» в особі директора Решетнікова В.О. про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1493 га в оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за рахунок земель сільськогосподарського призначення, що перебувають у запасі за адресою: вул. Степова, 66 с. Калинівка Кропивницький район, Кіровоградська область, сільська рада

ВИРІШИЛИ

1.Затвердити проект землеустрою ПП «Візантія» щодо відведення земельної ділянки площею 0,1493 га в тому числі по угіддях: 0,1493 га, в оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код КВПЦЗ – 01.01) за рахунок земель сільськогосподарського призначення, що перебувають у запасі за адресою: вул. Степова, 66 с. Калинівка, Кропивницький район, Кіровоградська область.

2.Передати ПП «Візантія» в оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років земельну ділянку, загальною площею – 0,1493 га, кадастровий номер – 3522583600:02:000:0003 (цільове призначення згідно КВЦПЗ – 01.01. – для ведення товарного сільськогосподарського виробництва – землі сільськогосподарського призначення), яка розташована за адресою: вул. Степова, 66 с. Калинівка Кропивницький район, Кіровоградська область.

3.Визначити розмір орендної плати на рівні 10 (десять) % (відсотків) від нормативної грошової оцінки земельної ділянки на рік.

4.Доручити сільському голові Первозванівської сільської ради Мудрак Прасковії Петрівні підписати договір оренди земельної ділянки відповідно до пункту 2 цього рішення.

5.Директору ПП «Візантія» Решетнікову В.О. після проведення державної реєстрації права оренди у порядку встановленому чинним законодавством України надати один примірник договору до Первозванівської сільської ради.

6.Відділу з питань земельних відносин та комунальної власності Первозванівської сільської ради внести відповідні дані до земельно-кадастрової документації по зазначеній земельній ділянці.

7.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, законності, діяльності ради, депутатської етики, регуляторної політики, регламенту, регулювання земельних відносин, містобудування, комунальної власності, промисловості, будівництва, транспорту, енергетики, зв’язку, сфери послуг та житлово-комунального господарства.

Сільський голова Прасковія МУДРАК