Зміст

 
УКРАЇНА
Первозванівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
VІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
16/04/2021с. Первозванівка№ 539
Про надання дозволу на укладання договору оренди земельної ділянки

Відповідно до ст..12, 40, 93, 116, 122, 124 Земельного кодексу України, Закону України «Про оренду землі», статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши заяву директора ТОВ «СК ПЕТРОЛІУМ» Акопян В.Р. з наданими документами, заслухавши рекомендації постійної комісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, законності, діяльності ради, депутатської етики, регуляторної політики, регламенту, регулювання земельних відносин, містобудування, комунальної власності, промисловості, будівництва, транспорту, енергетики, зв’язку, сфери послуг та житлово-комунального господарства, сільська рада

ВИРІШИЛИ

1.Передати ТОВ «СК ПЕТРОЛІУМ» в оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років земельну ділянку площею 0,1426 га в тому числі: 0,1426 га -землі під будівлями та спорудами транспорту для експлутації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машибудівної та іншої промисловості (код КВЦПЗ-11.02) для розміщення автозаправочної станції кадастровий номер 3522580900:02:000:2419, за рахунок земель промисловості, транспорту, звязку, енергетики, оборони та іншого призначення  за адресою: вул. Бережинське шосе, 6 с. Бережинка Кропивницького району Кіровоградської області.

2.Встановити орендну плату за користування земельної ділянки на рівні 5 (п’ять) % (відсотків) від нормативної грошової оцінки на рік.

3.Доручити сільському голові Первозванівської сільської ради Мудрак Прасковії Петрівні оформити з орендарем земельної ділянки договір оренди.

4.Директору ТОВ «СК ПЕТРОЛІУМ» Акопян В.Р. після проведення державної реєстрації права оренди у порядку встановленому чинним законодавством України надати один примірник договору до Первозванівської сільської ради.

5.Відділу з питань земельних відносин та комунальної власності Первозванівської сільської ради внести відповідні дані до земельно-кадастрової документації по зазначеній земельній ділянці.

6.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, законності, діяльності ради, депутатської етики, регуляторної політики, регламенту, регулювання земельних відносин, містобудування, комунальної власності, промисловості, будівництва, транспорту, енергетики, зв’язку, сфери послуг та житлово-комунального господарства.

 

Сільський голова Прасковія МУДРАК