Зміст

 
УКРАЇНА
Первозванівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
VІІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
21/05/2021с. Первозванівка№ 549
Про надання дозволу на внесення змін до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб підприємців та громадських формувань

Керуючись Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», Порядком державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи, затвердженим наказом Міністерства юстиції України від 09.02.2016 № 359/5 та відповідно до пп. 11 п. 1 Постанови Верховної Ради України від 17.07.2020 року № 807-ІХ «Про утворення та ліквідацію районів», сільська рада

ВИРІШИЛИ

1.Внести зміни до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб підприємців та громадських формувань, а саме: доповнити назву юридичної особи словами «Кропивницького району Кіровоградської області».

  1. Здійснити державну реєстрацію зміни відомостей, передбачених п.1 цього рішення, про юридичну особу у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.
  2. Уповноважити сільського голову Первозванівської сільської ради Мудрак Прасковію Петрівну на здійснення державної реєстрації зміни відомостей, про юридичну особу у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань з правом підпису та подання Заяви про державну реєстрацію змін до відомостей про юридичну особу, що міститься в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.
  3. Встановити, що всі рішення сільської ради, розпорядження голови сільської ради та документи, в яких зазначено назву «Первозванівська сільська рада» у відповідному відмінку, прийняті до набрання чинності цього рішення, залишаються чинними та приймаються всіма підприємствами, установами, організаціями незалежно від форм власності, при цьому при прийнятті нових рішень та документів використовується назва «Первозванівська сільська рада Кропивницького району Кіровоградської області».
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на виконавчий комітет Первозванівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області.
Сільський голова Прасковія МУДРАК