Зміст

 
УКРАЇНА
Первозванівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
VІІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
21/05/2021с. Первозванівка№ 554
Про звітування депутатів Первозванівської сільської ради про свою роботу перед виборцями

З метою своєчасного подання звітів депутатів Первозванівської сільської ради про свою роботу перед виборцями та виконання обов’язків депутата, передбаченого положеннями статті 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», керуючись ч. 1 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

ВИРІШИЛИ

  1. Визначити березень місяць кожного наступного року місяцем проведення звітів депутатів Первозванівської сільської ради перед виборцями про свою роботу за попередній рік.
  2. Затвердити рекомендовану форму звіту депутата згідно з додатком.
  1. Зобов’язатимісцевіоргани виконавчої влади, посадових осіб сільської ради, керівників підприємств, установ і організацій державної і комунальної форм власності сприяти депутатам в організації їх звітів (зустрічей) перед (з) виборцями шляхом надання приміщень, інформаційних та інших довідкових матеріалів, необхідних депутату сільської ради, на прохання депутата здійснювати інші заходи, пов’язані з проведенням його звіту (зустрічі) перед (з) виборцями, у тому числі сприяти оповіщенню виборців про час і місце його (її) проведення.
  2. 4. Депутатам не пізніше 25 квітня року, наступного за звітним, розміститизвіти на офіційному веб-сайтісільської ради.
  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, законності, діяльності ради, депутатської етики, регуляторної політики, регламенту, регулювання земельних відносин, містобудування, комунальної власності, промисловості, будівництва, транспорту, енергетики, зв’язку, сфери послуг та житлово-комунального господарства.
Сільський голова Прасковія МУДРАК

Додатки :

Звіт