Зміст

 
УКРАЇНА
Первозванівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
VІІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
21/05/2021с. Первозванівка№ 587
Про виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для будівництва дитячого ігрового майданчика за адресою: вул. Шкільна с. Калинівка Кропивницького району, Кіровоградської області

Керуючись п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 19, 20, 57 Закону України «Про землеустрій», Законом України «Про державний земельний кадастр», Земельним кодексом України з метою впорядкування земель комунальної власності, сільська рада

ВИРІШИЛИ

1.Надати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності орієнтовною площею – 0,0500 га, у тому числі по угіддях: 0,0500 га – для будівництва та обслуговування закладів культурно-просвітницького обслуговування (код КВЦПЗ – 03.05.) за рахунок земель житлової та громадської забудови комунальної власності, яка знаходиться за адресою: вул. Шкільна с.Калинівка Кропивницького району, Кіровоградської області.

2.Встановити, що остаточна площа вищевказаної земельної ділянки та склад угідь буде визначена після інвентаризації земельної ділянки комунальної власності (на місцевості).

3.Звернутися до землевпорядної організації з метою замовлення робіт по виготовленню технічної документації з землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки в осіб, які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання землевпорядно-геодезичних робіт.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, законності, діяльності ради, депутатської етики, регуляторної політики, регламенту, регулювання земельних відносин, містобудування, комунальної власності, промисловості, будівництва, транспорту, енергетики, зв’язку, сфери послуг та житлово-комунального господарства.

Сільський голова Прасковія МУДРАК