Зміст

 
УКРАЇНА
Первозванівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
VІІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
21/05/2021с. Первозванівка№ 589
Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ПрАТ «Київстар»

Розглянувши заяву ПрАТ «Київстар» про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), що перебуває в оренді, керуючись п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 12, 93, 122, 123, 124, 134, Земельного кодексу України, ст.19 Закону України «Про землеустрій», сільська рада

ВИРІШИЛИ

1.Надати дозвіл ПрАТ «Київстар» на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), що перебуває в оренді орієнтовною площею – 0,0827 га в тому числі по угіддям: 0,0827 га – інші землі, які використовуються для транспорту та зв’язку за рахунок земель промисловості, транспорту, енергетики, оборони та іншого призначення для розміщення базової станції та антено-мачтової споруди (код КВЦПЗ-13.01) для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій), для обслуговування жителів с. Бережинка за адресою: с. Бережинка Кропивницького району Кіровоградської області.

2.ПрАТ «Київстар» за власні кошти виготовити технічну документацію із землеустрою та внести відомості про земельну ділянку до Державного земельного кадастру.

3.Контроль постійної комісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, законності, діяльності ради депутатської етики, регуляторної політики, регламенту, регулювання земельних відносин, містобудування, комунальної власності, промисловості, будівництва, транспорту, енергетики, зв’язку, сфери послуг та житлово-комунального господарства.

Сільський голова Прасковія МУДРАК