Зміст

 
УКРАЇНА
Первозванівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
VІІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
21/05/2021с. Первозванівка№ 598
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (шляхом безоплатної передачі) гр. Бебік Олександру Вікторовичу

Заслухавши та обговоривши ухвалу Кіровоградського окружного адміністративного суду від 29 квітня 2021 року по справі № 340/1055/20 за позовом гр. Бебік Олександра Вікторовича до Первозванівської сільської ради про визнання протиправним та скасування рішення, зобов’язання вчинити певні дії, керуючись ст. 26, 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 12 Земельного Кодексу України, повторно розглянувши заяву гр. Бебік О.В. про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства розташованої на території Первозванівської сільської ради. Керуючись ст. ст.19, 20, 50 Закону України «Про землеустрій», Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії рейдерству» від 05.12.2019 року №340-ІХ, та повторно розглянувши заяву гр.Бебік Олександра Вікторовича від 09.04.2019 року, сільська рада

ВИРІШИЛИ

  1. Надати дозвіл гр. Бебік Олександру Вікторовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (шляхом безоплатної передачі) орієнтовною площею – 2,0000 га, в тому числі: рілля – 2,0000 га для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ-01.03) із земель сільськогосподарського призначення за рахунок сформованої земельної ділянки з кадастровим номером 3522586600:02:000:2402, що перебувають в комунальній власності на території Первозванівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області.
  2. Встановити, що остаточна площа вищевказаної земельної ділянки буде визначена після встановлення в натурі (на місцевості) меж земельної ділянки.
  3. Громадянину Бебік Олександру Вікторовичу зареєструвати речове право на земельну ділянку відповідно до закону протягом року від державної реєстрації земельної ділянки.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, законності, діяльності ради, депутатської етики, регуляторної політики, регламенту, регулювання земельних відносин, містобудування, комунальної власності, промисловості, будівництва, транспорту, енергетики, зв’язку, сфери послуг та житлово-комунального господарства.
Сільський голова Прасковія МУДРАК