Зміст

 
УКРАЇНА
Первозванівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
VІІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
28/05/2021с. Первозванівка№ 666
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 49 років гр. Мілєніній Світлані Анатоліївні

Керуючись п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 12, 33, 39, 81, 118, 121, 125, 126 Земельного кодексу України, ст. ст.19, 20, 50 Закону України «Про землеустрій», Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії рейдерству» від 05.12.2019 року №340-ІХ та заслухавши заяву гр. Мілєніної Світлани Анатоліївни від 17.02.2021 року, сільська рада

ВИРІШИЛИ

1.Надати дозвіл гр. Мілєніній Світлані Анатоліївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років орієнтовною площею 0,5500 га, призначення земельної ділянки для городництва (код КВЦПЗ-01.07) із земель сільськогосподарського призначення за рахунок земель запасу, що перебувають у комунальній власності на території Первозванівської сільської ради  Кропивницького району, Кіровоградської області.

2.Зобов’язати гр. Мілєніну Світлану Анатоліївну замовити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки вказаної в п.1 даного рішення в землевпорядній організації, що має відповідну ліцензію та подати його на затвердження чергової сесії.

3.Встановити, що остаточна площа вищевказаної земельної ділянки буде визначена після встановлення в натурі (на місцевості) меж земельної ділянки.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, законності, діяльності ради, депутатської етики, регуляторної політики, регламенту, регулювання земельних відносин, містобудування, комунальної власності, промисловості, будівництва, транспорту, енергетики, зв’язку, сфери послуг та житлово-комунального господарства.

Сільський голова Прасковія МУДРАК