Зміст

 
УКРАЇНА
Первозванівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
VІІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
28/05/2021с. Первозванівка№ 706
Про відмову у наданні дозволу на проведення робіт по очистці джерел в хвості ставка який знаходиться на території Первозванівської ОТГ ФГ “Бережинське”

Розглянувши заяву ФГ “Бережинське” про надання дозволу на проведення робіт по очистці джерел в хвості ставка на території Первозванівської сільської ради, керуючись п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 12, 134 Земельного кодексу України, сільська рада

ВИРІШИЛИ

1.Відмовити  ФГ “Бережинське” у наданні дозволу на проведення робіт по очистці джерел в хвості ставка  на території Первозванівської  сільської ради.

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, законності, діяльності ради, депутатської етики, регуляторної політики, регламенту, регулювання земельних відносин, містобудування, комунальної власності, промисловості, будівництва, транспорту, енергетики, зв’язку, сфери послуг та житлово-комунального господарства.
Сільський голова Прасковія МУДРАК