Зміст

 
УКРАЇНА
Первозванівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
VІІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
28/05/2021с. Первозванівка№ 708
Про повторний розгляд заяви гр. Крохмаль Вірі Іванівні про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства

Заслухавши та обговоривши ухвалу Кіровоградського окружного адміністративного суду від 29 квітня 2021 року по справі №340/1054/20 за позовом гр. Крохмаль Вірі Іванівні до Первозванівської сільської ради про визнання протиправним та скасування рішення, зобов’язання вчинити певні дії, повторно розглянувши заяву гр. Крохмаль В.І. про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства розташованої на території Первозванівської сільської ради від 09.04.2019 року. Керуючись ст. 26, 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 12 Земельного Кодексу України, ст. ст.19, 20, 50 Закону України «Про землеустрій», Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії рейдерству» від 05.12.2019 року №340-ІХ, сільська рада

ВИРІШИЛИ

1.Надати дозвіл гр. Крохмаль Вірі Іванівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (шляхом безоплатної передачі) орієнтовною площею – 2,0000 га, в тому числі: рілля – 2,0000 га для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ-01.03) із земель сільськогосподарського призначення за рахунок сформованої земельної ділянки з кадастровим номером 3522586600:02:000:2402, що перебуває в комунальній власності на території Первозванівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області.

2.Встановити, що остаточна площа вищевказаної земельної ділянки буде визначена після встановлення в натурі (на місцевості) меж земельної ділянки.

3.Гр. Крохмаль Вірі Іванівні зареєструвати речове право на земельну ділянку відповідно до Закону України протягом року.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, законності, діяльності ради, депутатської етики, регуляторної політики, регламенту, регулювання земельних відносин, містобудування, комунальної власності, промисловості, будівництва, транспорту, енергетики, зв’язку, сфери послуг та житлово-комунального господарства.

Сільський голова Прасковія МУДРАК