Зміст

 
УКРАЇНА
Первозванівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
VІІІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
25/06/2021с. Первозванівка№ 710
Про затвердження порядку денного VІІІ сесії VIII скликання

Відповідно до ст. ст. 26, 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

ВИРІШИЛИ

 1. Про затвердження порядку денного 8 сесії 8 скликання.
 2. Про Звіт Курлової Оксани Михайлівни, директора КЗ «Первозванівське НВО» за 2020-2021 навчальний рік.
 3. Про встановлення єдиного податку для першої та другої груп платників єдиного податку на території Первозванівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області.
 4. Про встановлення податку на майно в частини плати за землю на території Первозванівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області.
 5. Про встановлення  податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Первозванівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області.
 6. Про встановлення транспортного податку на території Первозванівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області.
 7. Про встановлення туристичного збору на території Первозванівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області.
 8. Про встановлення збору для місць паркування транспортних засобів на території Первозванівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області.
 9. Про затвердження Програми фінансування компенсаційних виплат на надання пільг з послуг зв’язку окремим категоріям громадян на 2021-2023 роки.
 10. Про затвердження Програми будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах Первозванівської ТГ на 2021-2023 роки.
 11. Про затвердження кошторисної частини проектних документацій.
 12. Про затвердження кошторисної частини проектних документацій.
 13. Про затвердження кошторисної частини проектної документації за робочим проектом «Реконструкція системи теплопостачання Будинку культури та будівництво котельні за адресою: вул. Шкільна, буд. 91, с. Калинівка Кіровоградського району Кіровоградської області (коригування)».
 14. Про тимчасове делегування повноважень у сфері містобудування та архітектури.
 15. Про виготовлення та затвердження гербової печатки Первозванівської сільської ради.
 1. 16.Земельні питання.
 2. Про внесення змін до рішення Первозванівської сільської ради від 21 грудня 2020 року № 69 «Про бюджет Первозванівської сільської територіальної громади на 2021 рік».
 3. Про проведення незалежного аудиту комунальних підприємств та виконавчих органів Первозванівської сільської ради.
 4. 19. Різне.
Сільський голова Прасковія МУДРАК