Зміст

 
УКРАЇНА
Первозванівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
VІІІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
25/06/2021с. Первозванівка№ 717
Про встановлення збору для місць паркування транспортних засобів на території Первозванівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області

Керуючись ст. 143, 144 Конституції України, п. 24 ст. 26 , ч. 1 ст. 69 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Податковим кодексом України (зі змінами та доповненнями), сільська рада

ВИРІШИЛИ

  1. Установити по Первозванівській  сільській раді збір для місць паркування транспортних засобів, у розмірі 0,075 відсотка мінімальної заробітної плати, установленої законом на 1 січня податкового (звітного) року за кожний день провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів у гривнях за 1 кв. метр площі земельної ділянки, відведеної для організації та провадження такої діяльності.
  2. Затвердити Положення про збір за місця для паркування транспортних засобів на території Первозванівської сільської ради згідно з додатком 1.
  3. Оприлюднити дане рішення згідно чинного законодавства.
  4. Вважати таким, що втратило чинність рішення від 26.06.2020 року № 1407 «Про встановлення збору для місць паркування транспортних засобів на території Первозванівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області».
  5. Дане рішення набуває чинності з 01.01.2022 року.
  6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, законності, діяльності ради, депутатської етики, регуляторної політики, регламенту, регулювання земельних відносин, містобудування, комунальної власності, промисловості, будівництва, транспорту, енергетики, зв’язку, сфери послуг та житлово-комунального господарства.
Сільський голова Прасковія МУДРАК

Додатки :

Додаток 1