Зміст

 
УКРАЇНА
Первозванівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
VІІІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
25/06/2021с. Первозванівка№ 746
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (шляхом безоплатної передачі) для будівництва індивідуального гаража гр. Громовій Ользі Миколаївні

Керуючись ст.ст.12,21 Земельного кодексу України, ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії рейдерству» від 05.12.2019 року №340-ІХ та розглянувши заяву гр. Громової Ольги Миколаївни 07.06.2021р. сільська рада

ВИРІШИЛИ

1.Надати дозвіл гр. Громовій Ользі Миколаївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (шляхом безоплатної передачі) для будівництва індивідуального гаража (код КВЦПЗ-02.05) орієнтовною площею 0,0100га за рахунок земель житлової та громадської забудови комунальної власності за адресою: вул. Першотравнева с. Степове Кропивницького району, Кіровоградської області.

2.Рекомендувати гр. Громовій Ользі Миколаївні замовити виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (шляхом безоплатної передачі) для будівництва індивідуального гаража (код КВЦПЗ-02.05) за адресою: вул. Першотравнева с. Степове Кропивницького району, Кіровоградської області та подати його на затвердження сесії Первозванівської сільської ради.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, законності, діяльності ради, депутатської етики, регуляторної політики, регламенту, регулювання земельних відносин, містобудування, комунальної власності, промисловості, будівництва, транспорту, енергетики, зв’язку, сфери послуг та житлово-комунального господарства.

Сільський голова Прасковія МУДРАК