Зміст

 
УКРАЇНА
Первозванівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
VІІІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
25/06/2021 с. Первозванівка № 752
Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (шляхом безоплатної передачі) орієнтовною площею - 2,0000 га для ведення особистого селянського господарства гр. Гавазі Сергію Миколайовичу

Розглянувши заяву гр. Гавази Сергія Миколайовича про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, орієнтовною площею – 2,0000 га для ведення особистого селянського господарства на території Первозванівської сільської ради, керуючись п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 12, 118,122 Земельного кодексу України, ст. 50 Закону України «Про землеустрій», сільська рада

ВИРІШИЛИ

1.Відмовити гр. Гавазі Сергію Миколайовичу у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (шляхом безоплатної передачі) орієнтовною площею – 2,0000 га для ведення особистого селянського господарства на території Первозванівської сільської ради в зв’язку з відсутністю викопіювання з державного кадастру, як графічного матеріалу, на якому зазначено бажане місце розташування земельної ділянки відповідно до ст. 118 ч. 6 Земельного кодексу України.

2.Рекомендувати гр. Гавазі Сергію Миколайовичу подати повний пакет документів відповідно до ст.118 п. 6 ЗКУ та звернутися повторно до сільської ради з заявою для розгляду даного питання на черговій сесії сільської ради щодо отримання земельної ділянки у приватну власність, згідно чинного законодавства.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, законності, діяльності ради, депутатської етики, регуляторної політики, регламенту, регулювання земельних відносин, містобудування, комунальної власності, промисловості, будівництва, транспорту, енергетики, зв’язку, сфери послуг та житлово-комунального господарства.

Сільський голова Прасковія МУДРАК