Зміст

 
УКРАЇНА
Первозванівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
VІІІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
25/06/2021 с. Первозванівка № 852
Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки гр. Кобець Парасковії Олексіївні

Керуючись ст.56 Закону України «Про землеустрій» ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.12,122,55 Земельного кодексу України, Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії рейдерству» від 05.12.2019 року № 340-ІХ та заслухавши заяву гр. Кобець Парасковії Олексіївни від 27.05.2021 року, сільська рада

ВИРІШИЛИ

  1. Надати дозвіл гр. Кобець Парасковії Олексіївні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної в натурі (на місцевості) орієнтовною площею 0,1200 га в тому числі по угіддях: 0,1200 га під одно- і двоповерховою житловою забудовою, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за рахунок земель житлової та громадської забудови комунальної власності за адресою: вул. Мира, 37 с. Бережинка Кропивницького району, Кіровоградської області.

2.Встановити, що остаточна площа вищевказаної земельної ділянки буде визначена після встановлення в натурі (на місцевості) меж земельної ділянки.

3.Громадянці Кобець Парасковії Олексіївни зареєструвати речове право на земельну ділянку відповідно до закону протягом року від державної реєстрації земельної ділянки.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, законності, діяльності ради, депутатської етики, регуляторної політики, регламенту, регулювання земельних відносин, містобудування, комунальної власності, промисловості, будівництва, транспорту, енергетики, зв’язку, сфери послуг та житлово-комунального господарства.

Сільський голова Прасковія МУДРАК