Зміст

 
УКРАЇНА
Первозванівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
VІІІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
25/06/2021 с. Первозванівка № 854
Про виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки орієнтовною площею 0,1500 га для будівництва свердловини по вул. 30 років Перемоги в с. Бережинка

Керуючись ст.26, п. 34 ч.1 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», ст..19,20,57 Закону України «Про землеустрій», Законом України «Про державний земельний кадастр», Земельним кодексом України з метою впорядкування земель комунальної власності, сільська рада

ВИРІШИЛИ

1.Виготовити технічну документацію із землеустрою, щодо інвентаризації  земельної ділянки комунальної власності орієнтовною площею – 0,1500 га, у тому числі по угіддях: 0,1500 га – для будівництва, експлуатації та догляду за гідротехнічними, іншими водогосподарськими спорудами і каналами (КВЦПЗ- 10.04)  за рахунок земель житлової та громадської забудови комунальної власності, яка знаходиться за адресою: с. Бережинка вул. 30 років Перемоги в с. Бережинка  Первозванівської сільської ради Кіровоградського району, Кіровоградської області.

2.Встановити, що остаточна площа вищевказаної земельної ділянки буде визначена після інвентаризації земельної ділянки комунальної власності(на місцевості).

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, законності, діяльності ради, депутатської етики, регуляторної політики, регламенту, регулювання земельних відносин, містобудування, комунальної власності, промисловості, будівництва, транспорту, енергетики, зв’язку, сфери послуг та житлово-комунального господарства.

Сільський голова Прасковія МУДРАК