Зміст

 
УКРАЇНА
Первозванівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
VІІІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
25/06/2021 с. Первозванівка № 868
Про затвердження технічної документації із землеустрою та надання земельної ділянки в оренду терміном на 49 (сорок дев'ять) років ФГ «Бережинське»

Керуючись ст. ст. 12, 123, 116 Земельного Кодексу України, законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про землеустрій», «Про Державний земельний кадастр», постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку ведення Державного земельного кадастру», розглянувши заяву ФГ «Бережинське» в особі голови Придибайло Галини Миколаївни про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж в натурі (на місцевості) загальною площею 0,4435 га в оренду терміном на 49 (сорок девять) років для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій за рахунок сформованої земельної ділянки кадастровий номер 3522580900:02:000:1546 із земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення в межах села Бережинка Кропивницького району, Кіровоградської області, сільська рада

ВИРІШИЛИ

1.Затвердити технічну документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ФГ «Бережинське» загальною площею 0,4435 га в тому числі по угіддях: 0,4435 га для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій (код КВПЦЗ – 14.01), в оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років за рахунок сформованої земельної ділянки кадастровий номер 3522580900:02:000:1546, із земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення за адресою: с. Бережинка Кропивницького району Кіровоградська область.

2.Передати ФГ «Бережинське» земельну ділянку загальною площею 0,4435 га для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій (код КВПЦЗ – 14.01), в оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років за рахунок сформованої земельної ділянки кадастровий номер 3522580900:02:000:1546, із земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення за адресою: с. Бережинка Кропивницького району Кіровоградська область.

3.Визначити розмір орендної плати на рівні 6 (шість) % (відсотків) від нормативної грошової оцінки земельної ділянки в рік.

4.Доручити сільському голові Первозванівської сільської ради Мудрак Прасковії Петрівні підписати договір оренди земельної ділянки відповідно до пункту 2 цього рішення.

5.ФГ «Бережинське» після проведення державної реєстрації права оренди у порядку встановленому чинним законодавством України, надати один примірник договору до Первозванівської сільської ради.

6.Відділу земельних відносин та комунальної власності Первозванівської сільської ради внести відповідні дані до земельно-кадастрової документації по зазначеній земельній ділянці.

7.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, законності, діяльності ради, депутатської етики, регуляторної політики, регламенту, регулювання земельних відносин, містобудування, комунальної власності, промисловості, будівництва, транспорту, енергетики, зв’язку, сфери послуг та житлово-комунального господарства.

Сільський голова Прасковія МУДРАК