Зміст

 
УКРАЇНА
Первозванівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
VІІІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
25/06/2021 с. Первозванівка № 873
Про продаж права оренди на конкурентних засадах (земельних торгах), які виставлятимуть на земельні торги окремим лотом

Керуючись нормами статей 12, 83, 122, 124, 127, 134-139 Земельного кодексу України, пунктом 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою ефективного використання земельного фонду Первозванівської сільської ради, створення прозорого механізму набуття права оренди на земельні ділянки комунальної форми власності, збільшення надходжень та залучення додаткових коштів до місцевого бюджету, сільська рада

ВИРІШИЛИ

 1. Продати на земельних торгах право оренди на земельну ділянку комунальної власності загальною площею – 8,0176 га з них:

– 8,0176 га, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (код КВЦПЗ-11.02) кадастровий номер 3522587600:02:000:2148.

 1. Приймаючи до уваги проведення земельних торгів без залучення бюджетних коштів з послідуючим відшкодуванням понесених витрат виконавцю земельних торгів на підготовку та проведення земельних торгів переможцем торгів.
 2. Затвердити нормативно грошову оцінку земельних ділянок, яка складає:

– 8,0176 га, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (код КВЦПЗ-11.02) кадастровий номер 3522587600:02:000:2148 становить: 18 724 069,00 грн. (вісімнадцять мільйонів сімсот двадцять чотири тисячі шістдесят дев’ять гривень).

 1. Встановити стартову ціну продажу права оренди на рівні 5 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.
 2. Визначити умови продажу права оренди на земельну ділянку згідно з додатком відповідно до чинного законодавства, встановивши наступне:

5.1 Стартова ціна лота з продажу права оренди на земельну ділянку 8,0176 га становить 5 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що складає 936203,45 грн.(дев’ятсот тридцять шість тисяч двісті три гривні сорок п’ять копійок);

5.2 Гарантійний внесок становить 30 % від стартової ціни продажу лота, що складає 280861,03 грн. (двісті вісімдесят тисяч вісімсот шістдесят одна гривня  три копійки).

5.3 Крок земельних торгів у формі аукціону з продажу права оренди земельної ділянки становить 0,5 % від стартової ціни лота, що складає 4681,01 грн. (чотири тисячі шістсот вісімдесят одна гривня одна копійка).

 1. Продати право оренди на земельних торгах у формі аукціону згідно з додатком до цього рішення.
 2. Відділу земельних відносин та комунальної власності Первозванівської сільської ради:

7.1 Забезпечити організацію та проведення земельних торгів у формі аукціону з продажу права оренди земельної ділянки.

7.2 Забезпечити оформлення договору оренди земельної ділянки з переможцем аукціону за ціною та на умовах, визначених у додатку до цього рішення.

 1. Гарантійний внесок, сплачений переможцем до початку торгів, зараховується до купівельної ціни права оренди на земельну ділянку.
 2. Ціна продажу права оренди земельної ділянки, що набута на земельних торгах, підлягає сплаті переможцем торгів не пізніше трьох банківських днів з дня укладання відповідного договору оренди земельної ділянки.
 3. Переможцю земельних торгів провести державну реєстрацію права оренди на земельну ділянку відповідно до чинного законодавства.
 4. У раз відмови учасника-переможця від підписання протоколу земельних торгів, договору оренди земельної ділянки та у разі несплати ним в установлений строк належної суми за придбаний лот, сума гарантійного внеску йому не повертається і результати торгів по цьому лоту анулюються.
 5. Уповноважити голову Первозванівської сільської ради МУДРАК Прасковію Петрівну бути представником організатора на земельних торгах, підписати протокол земельних торгів та укласти з переможцем земельних торгів договір оренди.
 6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, законності, діяльності ради, депутатської етики, регуляторної політики, регламенту, регулювання земельних відносин, містобудування, комунальної власності, промисловості, будівництва, транспорту, енергетики, зв’язку, сфери послуг та житлово-комунального господарства.
Сільський голова Прасковія МУДРАК

Додатки :

Додаток