Зміст

 
УКРАЇНА
Первозванівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
ІХ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
13/08/2021 с. Первозванівка № 891
Про затвердження Програми фінансової підтримки закладів охорони здоров’я Первозванівської сільської ради на 2021-2025 роки у новій редакції

Відповідно до ст.26, 32 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні» , Бюджетного кодексу України, сільська рада

ВИРІШИЛИ

  1. ЗатвердитиПрограму фінансової підтримки закладів охорони здоров’я Первозванівської сільської ради на 2021-2025 роки у новій редакції (додається).
  2. ЗатвердитиПорядок здійснення оплати за навчання лікарів загальної практики (сімейних лікарів)до програми фінансової підтримки закладів охорони здоров’я Первозванівської сільської ради на 2021-2025 роки (додається).
  3. РішенняV сесії VІІІ скликання від 26.02.2021 р. № 199 «Про затвердження Програми фінансової підтримки закладів охорони здоров’я Первозванівської сільської ради на 2021-2025 роки» вважати таким, що втратило чинність.
  4. 4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійнукомісію з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, законності, діяльності ради, депутатської етики, регуляторної політики, регламенту, регулювання земельних відносин, містобудування, комунальної власності, промисловості, будівництва, транспорту, енергетики, зв’язку, сфери послуг та житлово-комунального господарства та на постійну комісію з питань освіти, культури, охорони здоров’я, спорту, молодіжної політики та соціального захисту населення.
Сільський голова Прасковія МУДРАК

Додатки :

Програма