Зміст

 
УКРАЇНА
Первозванівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
08/10/2019 с. Первозванівка № 77
Про присвоєння поштової адреси земельній ділянці

Відповідно до ст.ст. 37,59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши заяву гр. Калити Артура Михайловича від 30.09.2019 року № 2515 про присвоєння поштової адреси житловому будинку з господарськими будівлями та спорудами, з метою врегулювання питань з реєстрації права власності на нерухоме майно та впорядкування адресного господарства об’єктів містобудування на території Первозванівської сільської ради,

виконавчий комітет Первозванівської сільської ради
ВИРІШИВ:

1. Присвоїти поштову адресу житловому будинку з господарськими будівлями та спорудами по вулиці Івана Сірка в с.Зоря кадастровий номер 3522586600:02:000:5385, що належить громадянину Калиті Артуру Михайловичу: вул.Івана Сірка, 1/4, с. Зоря Кропивницький район Кіровоградська область.
2. Рекомендувати власнику нерухомого майна, зазначеного у пункті 1 цього рішення, провести державну реєстрацію права власності на нерухоме майно в порядку, встановленому законодавством.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу земельних відносин та комунальної власності І.Гордієнка.

Перший заступник сільського голови Олена КУЗЬМЕНКО