Зміст

 
УКРАЇНА
Первозванівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
18/11/2019 с. Первозванівка № 81
Про затвердження внесків

Розглянувши розрахунки розміру внесків за обслуговування/ заміну вузла комерційного обліку для абонентів приватного сектору села Сонячне, надані ОКВП «Дніпро –Кіровоград», відповідно до п. 2 ч. «а» ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 7, 31 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», ч.2 ст.10 Закону України «Про державне регулювання у сфері комунальних послуг», Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» від 26.06.2017 р. № 2119- VIII, «Порядку оснащення будівель вузлами комерційного обліку та обладнання інженерних систем для забезпечення такого обліку»,затвердженого наказом Мінрегіонбуду України від 09.08.2018 року № 206 та ін., лист генерального директора ОКВП «Дніпро –Кіровоград» Р.Ілика від 01.11.2019 №3433/25/07-21,

виконавчий комітет Первозванівської сільської ради
ВИРІШИВ:

1.Затвердити розмір внесків за обслуговування/заміну вузла комерційного обліку для абонентів приватного сектору (згідно додатку 1).
2.Затвердити розмір внесків за обслуговування/ заміну вузла комерційного обліку для абонентів приватного сектору (малоквартирні) з 1 лічильником Кропивницького ВКГ ОКВП «Дніпро – Кіровоград» (додаються).
3.Затвердити розрахунок внесків за обслуговування/ заміну вузла комерційного обліку для абонентів приватного сектору (малоквартирні будинки) з 2-ма лічильниками Кропивницького ВКГ ОКВП «Дніпро – Кіровоград» (додаються).
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на сільського голову П.Мудрак.

Сільський голова Прасковія МУДРАК