Зміст

 
УКРАЇНА
Первозванівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
18/11/2019 с. Первозванівка № 85
Про присвоєння поштової адреси

Відповідно до ст.ст. 37,59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши заяву гр. Лисенко Тетяни Миколаївни від 24.10.2019 року № 2695 про присвоєння поштової адреси житловому будинку з господарськими будівлями та спорудами, з метою врегулювання питань з реєстрації права власності на нерухоме майно та впорядкування адресного господарства об’єктів містобудування на території Первозванівської сільської ради,

виконавчий комітет Первозванівської сільської ради
ВИРІШИВ:

1.Присвоїти поштову адресу житловому будинку з господарськими будівлями та спорудами по вулиці Інгульська в с. Первозванівка Кропивницького району , що належить громадянці Лисенко Тетяні Миколаївні: вул. Інгульська, 34б с. Первозванівка Кропивницький район Кіровоградська область.
2.Рекомендувати власнику нерухомого майна, зазначеного у пункті 1 цього рішення, провести державну реєстрацію права власності на нерухоме майно в порядку, встановленому законодавством.
3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу земельних відносин та комунальної власності І. Гордієнка.

Сільський голова Прасковія МУДРАК