Зміст

 
УКРАЇНА
ПЕРВОЗВАНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
Кропивницького району
Кіровоградської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
12/02/2021 с. Первозванівка № 15
Про встановлення пристрою примусового зниження швидкості «лежачих поліцейських» по вулицям Сергія Котового, вул. Абрикосова в селі Сонячне та по вул. Шевченка біля будинку № 63а с.Первозванівка Кропивницького району, Кіровоградської області.

Розглянувши та обговоривши звернення жителів вулиць Сергія Котового, вул. Абрикосова в селі Сонячне та вул. Шевченка с. Первозванівка Кропивницького району Кіровоградської області щодо необхідності встановлення обмежувачів швидкості руху транспорту («лежачі поліцейські») на вулицях, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування», Законом України «Про дорожній рух», з метою безпеки життя і здоров’я громадян

  1. Встановити обмежувачі швидкості руху транспорту («лежачі поліцейські») на вулицях Сергія Котового, вул. Абрикосова в селі Сонячне та вул. Шевченка с. Первозванівка Кропивницького району Кіровоградської області.
  2. Виконати роботи по встановленню обмежувачів швидкості руху транспорту («лежачі поліцейські») у вказаних місцях у відповідності до загальних технічних вимог по встановленню «Пристрою примусового зниження швидкості дорожньо-транспортної техніки на вулицях і дорогах» (ДСТУ 4123:2006) та після надання погодження з органами поліції.

3. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою

Сільський голова Прасковія МУДРАК