Зміст

 
УКРАЇНА
Первозванівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
16/03/2020 с. Первозванівка № 15
Про благоустрій території Первозванівської сільської ради

Заслухавши та обговоривши інформацію сільського голови П.Мудрак про затвердження заходів з благоустрою та підтриманню чистоти в населених пунктах  ОТГ на 2020 рік, в рамках щорічної акції «За чисте довкілля», керуючись ст. 10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

виконавчий комітет Первозванівської сільської ради
ВИРІШИВ:

  1. В рамках щорічної акції «За чисте довкілля» оголосити  місячник санітарної очистки та благоустрою  території  Первозванівської  сільської ради з  04 квітня 2020року по 04 травня 2020 року.
  2. Виконуючим обов’язки старост об’єднаної територіальної громади та  комунальному підприємству Первозванівської сільської ради «Добробут» забезпечити:

– приведення в належний санітарний стан територій об’єктів комунальної власності, пам’ятників, обелісків, кладовищ;

– ліквідацію стихійних сміттєзвалищ, приведення до належного санітарного стану діючого сміттєзвалища та прилеглої до нього території;

– завершення роботи по очистці обочин доріг, тротуарів, кюветів, зелених зон;

– проведення ремонту та фарбування дитячих ігрових майданчиків, зупинок транспорту  (за потребою);

– інше ( відповідно до потреб території).

  1. До участі в санітарній очистці та благоустрою території об’єднаної громади залучити підприємства, установи і організації незалежно від форм власності.
  2. Керівникам підприємств, установ та організацій, навчальних і дошкільних закладів, власникам, орендарям торгових та побутових об’єктів, приватним підприємцям, мешканцям індивідуального сектору забезпечити:

– приведення у належний санітарний стан та постійне прибирання прилеглих до об’єктів територій;

– очищення від сміття, приведення у належний стан тротуарів, узбіч автомобільних доріг у межах володінь особистих господарств.

  1. Уповноваженим особам на складання протоколів про адміністративні правопорушення здійснювати контроль за виконанням робіт та подавати на розгляд адмінкомісії при виконкомі сільської ради протоколи про порушення Правил благоустрою.
  2. Опублікувати на вебсайті сільської ради звернення до жителів  населених пунктів ОТГ про проведення місячника по санітарній очистці та благоустрою об’єднаної територіальної громади.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на директора КП «Добробут» Первозванівської сільської ради А.Каравана.
Сільський голова Прасковія МУДРАК