Зміст

 
УКРАЇНА
ПЕРВОЗВАНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
Кропивницького району
Кіровоградської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
30/03/2021 с. Первозванівка № 18
Про затвердження заходів щодо проведення щорічної акції «За чисте довкілля та Дня благоустрою території населених пунктів сільської ради

Заслухавши та обговоривши інформацію сільського голови П.Мудрак про затвердження заходів з благоустрою та підтриманню чистоти в населених пунктах Первозванівської сільської ради на 2021 рік, в рамках щорічної акції «За чисте довкілля», керуючись ст. 10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

  1.   В рамках щорічної  акції «За чисте довкілля», оголосити  місячник санітарної очистки та благоустрою   території  Первозванівської  сільської ради з 01 квітня 2021року по  01 травня 2021року.
  2.    Старостам  територіальної громади та  комунальним підприємствам Первозванівської сільської ради  забезпечити:

– приведення в належний санітарний стан територій об’єктів комунальної власності, пам’ятників, обелісків, кладовищ;

– ліквідацію стихійних, приведення до належного санітарного стану, діючого сміттєзвалища та прилеглої до нього території;

– завершити роботи по очистці обочин доріг, тротуарів, кюветів,зелених зон;

– провести ремонт та фарбування дитячих ігрових майданчиків ,зупинок транспорту  ( за потребою);

  • інше ( відповідно до потреб території).

2

  1. До участі в санітарній очистці та благоустрою території об’єднаної громади залучити підприємства,установи і організації незалежно від форм власності.
  2. Керівникам підприємств, установ та організацій, навчальних і дошкільних закладів, власникам,орендарям торгових та побутових об’єктів,приватним підприємцям, мешканцям індивідуального сектору забезпечити:

– приведення у належний санітарний стан та постійне прибирання прилеглих до об’єктів територій;

– очищення від сміття,приведення у належний стан тротуарів, узбіч автомобільних доріг у межах володінь особистих господарств.

  1.   Уповноваженим особам на складання протоколів про адміністративні правопорушення здійснювати контроль за виконанням робіт та подавати на розгляд адмінкомісії при виконкомі  сільської ради  протоколи про порушення Правил благоустрою.
  2.   Опублікувати на вебсайті сільської ради звернення до жителів  населених пунктів ОТГ про проведення місячника по санітарній очистці та благоустрою територіальної громади.
  3.   Контроль за виконанням даного рішення покласти на директора КП Первозванівської сільської ради А.Каравана.
Сільський голова Прасковія МУДРАК