Зміст

 
УКРАЇНА
ПЕРВОЗВАНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
Кропивницького району
Кіровоградської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
19/01/2021 с. Первозванівка № 2
Про затвердження поточних індивідуальних нормативів використання питної води для ДП «СХІД ГЗК» Інгульська шахта

Відповідно до ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», до Закону України «Про питну воду та питне водопостачання», керуючись наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва житлово-комунального господарства України від 25 червня 2014 року № 179 «Про затвердження Порядку розроблення та затвердження технологічних нормативів використання питної води підприємствами, які надають послуги з централізованого водопостачання та/або водовідведення», зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 3 вересня 2014 року за № 1062/2583 (зі змінами)

виконавчий комітет Первозванівської сільської ради
ВИРІШИВ:

 

1.Затвердити поточні індивідуальні технологічні нормативи використання питної води ДП «СХІДГЗК» Інгульська шахта для встановлення втрат і не облікованих витрат питної води в обсязі 280,000 м3 на 1000 м3 піднятої води та технологічних витрат питної води у водопровідному господарстві в обсязі 50,000 м3 на 1000 м3 піднятої води.

  1. Встановити строк дії затверджених поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води ДП «СХІДГЗК» Інгульська шахта на 5 (п’ять) років з дати прийняття цього рішення.
  2.    ДП «СХІДГЗК» Інгульська шахта забезпечити використання питної води на технологічні потреби у межах нормативів.
  3. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.
Сільський голова Прасковія МУДРАК