Зміст

 
УКРАЇНА
ПЕРВОЗВАНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
Кропивницького району
Кіровоградської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
09/03/2023 с. Первозванівка № 28
Про встановлення дорожніх знаків на території Первозванівської сільської ради

Відповідно до статей 25, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись підпунктом 1 пункту «а» частини 1 та підпунктом 2 пункту «б» частини 1 статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 20 Закону України «Про автомобільні дороги», статті 9 Закону України «Про дорожній рух», постановою Кабінету Міністрів України від 18 січня 2001 року № 30 «Про проїзд великогабаритних та великовагових транспортних засобів автомобільними дорогами, вулицями та залізничними переїздами», ДСТУ 4100-2002 «Дорожні знаки. Загальні технічні умови. Правила застосування», з метою збереження дорожнього покриття доріг с. Макове та інженерних мереж, розташованих на проїзній частині вулиць, забезпечення безпеки дорожнього руху та розгляду звернень мешканців села Макове,

виконавчий комітет Первозванівської сільської ради

ВИРІШИВ:

  1. Заборонити рух по дорогах с. Макове, що перебувають у комунальній власності, великоваговим транспортним засобам загальною вагою понад 3,5 т.

      2.Встановити дорожній знак 3.3 «Рух вантажних автомобілів заборонено» на вулиці Степова та 50 років Жовтня в села Макове Кропивницького району Кіровоградської області.

  1. Встановити, що обмеження руху не розповсюджується на транспортні засоби, які використовуються під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

       4.Звернутися до Головного управління Національної поліції України у Кіровоградській області з питанням щодо обмеження видачі дозволів на участь у дорожньому русі транспортного засобу, вагові або габаритні параметри якого перевищують нормативні, для проїзду великогабаритних та великовагових транспортних засобів автомобільними дорогами с. Макове Кропивницького району, Кіровоградської області.

         5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на сільського голову П.Мудрак.

Сільський голова Прасковія МУДРАК