Зміст

 
УКРАЇНА
ПЕРВОЗВАНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
Кропивницького району
Кіровоградської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
03/05/2023 с. Первозванівка № 43
Про надання дозволу на проведення земляних робіт по приєднанню до газорозподільної мережі  житлового будинку в ХХХХХХХХХХХХХХХ

Розглянувши заяву громадянинаХХХХХХХХХХХХХХХ№ 793 від 12.04.2023 року щодо надання дозволу на проведення земляних робіт по приєднанню до газорозподільної мережі  житлового будинку в с.ХХХХХХХХХХХХХХ, договору на проєктні роботи № 04/01-129-ДВР від 07.04.2023 року між ТОВ з обмеженою відповідальністю «Газорозподільні мережі України» та ХХХХХХХХХХХХХ, керуючись п.9 ст.31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

виконавчий комітет Первозванівської сільської ради

ВИРІШИВ:

      1.Надати дозвіл на проведення земляних робіт по приєднанню до газорозподільної мережі  житлового будинку в ХХХХХХХХХХХ Кропивницького  району громадянину ХХХХХХХХХХХХХХХ.

  1. Приєднання  до газорозподільної  мережі виконати в присутності представника ТОВ  з обмеженою відповідальністю «Газорозподільні мережі  України».

     3.Після  виконання робіт провести благоустрій задіяної території, в разі пошкодження інженерних комунікацій, дорожнього полотна вулиці, тротуарної доріжки і таке інше, відновити їх функціонування за власний рахунок.

        4.В разі порушення п.3 вищевказаний громадянин, згідно ст. 152 Адміністративного кодексу, буде притягнутий до адміністративної відповідальності.

        5.Контроль за виконанням рішення покласти на  старосту  Покровського  старостинського округу  Ж.Ткаченко.

Сільський голова Прасковія МУДРАК