Зміст

 
УКРАЇНА
ПЕРВОЗВАНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
Кропивницького району
Кіровоградської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
19/07/2023 с. Первозванівка № 67
Про затвердження Порядку призначення та реєстрації помічника дієздатній фізичній особі, яка за станом здоров’я не може самостійно здійснювати свої права та виконувати свої обов’язки

Відповідно до пункту 4 частини «б» статті 34, статей 40, 52, частини «6»
статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 78 Цивільного кодексу України, Правил опіки та піклування, затверджених спільним наказом Державного комітету України у справах сім’ї та молоді, Міністерства освіти України, Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства праці та соціальної політики України від 25.05.1999 року №34/161388, з метою соціального захисту повнолітніх дієздатних фізичних осіб та осіб, які за станом здоров’я не можуть самостійно здійснювати свої права та виконувати обов’язки,

виконавчий комітет Первозванівської сільської ради

ВИРІШИВ :

1.Затвердити Порядок призначення та реєстрації помічника дієздатній фізичній особі, яка за станом здоров’я не може самостійно здійснювати свої права та виконувати свої обов’язки, (згідно додатку 1).

2.Затвердити зразок посвідчення помічника дієздатної фізичної особи, яка за станом здоров’я не може самостійно здійснювати свої права та виконувати свої обов’язки, (згідно додатку 2).

  1. Затвердити форму заяви для фізичної особи, яка бажає бути помічником дієздатної фізичної особи, яка за станом здоров’я не може самостійно здійснювати свої права та виконувати свої обов’язки, (згідно додатку 3).

         4.Затвердити форму заяви дієздатної фізичної особою, яка за станом здоров’я не може самостійно здійснювати свої права та виконувати свої обов’язки для призначення помічника, (згідно  додатку 4).

        5.Затвердити зразок журналу реєстрації посвідчень помічника дієздатної фізичної особи, яка за станом здоров’я не може самостійно здійснювати свої права та виконувати свої обов’язки, (згідно додатку 5).

       6.Визначити Уманець Марину Сергіївну, посадову особу відділу загальний та  соціального захисту населення Первозванівської сільської ради,   уповноваженою   з прийому документів для призначення та реєстрації помічника дієздатній фізичній особі, яка за станом здоров’я не може самостійно здійснювати свої права та виконувати обов’язки.

      7.Контроль за виконанням цього рішення покласти на сільського голову П.Мудрак.

Сільський голова Прасковія МУДРАК

Додатки :

Додатки 1, 2, 3, 4, 5