Зміст

 
УКРАЇНА
Первозванівська сільська рада
Кіровоградського району
Кіровоградської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
23/01/2018 с. Первозванівка № 10
Про розгляд протоколу державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Кіровоградській районній державній адміністрації № 1 від 09.01.2018 року

Відповідно пп. 45 п.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», згідно експертного висновку № 1 та № 3 від 05.01.2015 року Кіровоградської регіональної державної лабораторії ветеринарної медицини шляхом люмінесцентної мікроскопії, відповідно протоколу Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Кіровоградській районній державній адміністрації № 1 від 09.01.2018 року, відповідно наданої інформації сільського голови Мудрак П.П.,

виконавчий комітет Первозванівської сільської ради
ВИРІШИВ:

1.Протокол Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Кіровоградській районній державній адміністрації № 1 від 01.09.2018 року прийняти до відома.
2. Територію десятикілометрової зони навколо вогнища вважати загрозливою на сказ
( с.Попівка, с.Неопалимівка с.Калинівка )
3. Сприяти Кіровоградській районній державній лікарні ветеринарної медицини у проведенні щеплення та дощеплення проти сказу всіх домашніх котів та собак, які належать мешканцям населених пунктів загрозливої зони.
4.Організувати заходи по знешкодженню бездомних котів та бродячих собак відповідно до діючих інструкцій. Дозволити відстріл бездомних собак та котів на території сільської ради , дотримуючись Правил відстрілу ( за межами населеного пункту).
5.Звернутися до районної організації Українського товариства мисливців та рибалок з метою проведення відстрілу диких тварин та хижаків на території сільської ради.
6. Рекомендувати керівникам сільськогосподарських підприємств усіх форм власності, що знаходяться на території Первозванівської сільської ради, організувати та провести знешкодження бездомних котів та бродячих собак на території господарств.
7.Проводити роз’яснювальну роботу серед населення щодо утримання домашніх тварин та попереджати про адміністративну відповідальність щодо порушення Правил утримання котів та собак.
8. Контроль за виконання даного рішення покласти на сільського голову П.Мудрак

Сільський голова П. Мудрак