Зміст

 
УКРАЇНА
Первозванівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
22/03/2019 с. Первозванівка № 17
Про затвердження заходів щодо запобігання виникненню пожеж в побуті, лісосмугах та сільськогосподарських угіддях протягом пожежонебезпечного періоду

З метою запобігання виникненню пожеж в побуті, лісах та сільськогосподарських угіддях, зменшення можливих збитків від пожеж та подальшого негативного впливу їх наслідків, відповідно до пункту 2 статті 19 Кодексу цивільного захисту України, керуючись статтями 33, 38, 59, 73 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

виконавчий комітет Первозванівської сільської ради
ВИРІШИВ:

1.Затвердити план заходів щодо запобігання виникненню пожеж в побуті, лісосмугах та сільськогосподарських угіддях протягом пожежонебезпечного періоду на території Первозванівської сільської ради (додаток 1).
2.Керівникам підприємств, організацій провести перевірку стану пожежної безпеки виробничих, складських та інших приміщень, їх підготовленості, у протипожежному відношенні, до експлуатації у весняно-літній період. Вилучити з користування пожежонебезпечні електричні прилади. Організувати своєчасне прибирання територійї від сміття та сухої трави, заборонити їх спалення. Обладнати місця для куріння.
3.Провести інструктажі з робітниками та службовцями з питань дотримання Правил пожежної безпеки на виробництві і в побуті. Категорично заборонити захаращення шляхів евакуації будь-якими матеріалами чи предметами.
4.Забезпечити об’єкти первинними засобами пожежогасіння згідно з нормаминалежності, провести технічне обслуговування наявних вогнегасників. Забезпечити об’єкти знаками пожежної безпеки.
5.Заборонити протягом пожежонебезпечного періоду випалювання сухої трави, стерні, хмизу, очерету, вогневу очистку у смугах відводу автомобільних доріг, що межують з лісосмугами та сільгоспугіддями, а також безпосередньо на сільськогосподарських земельних угіддях.
6.Депутатам сільської ради проводити постійну роз’яснювальну та
профілактичну роботу з населенням сільської ради щодо дотримання правил пожежної безпеки.
7.Контроль за виконанням цього рішення покласти спеціаліста І категорії загального відділу О.Дубенко.

Сільський голова П. МУДРАК

Додатки :

План щодо запобігання виникненню пожеж в побуті, лісосмугах та сільськогосподарських угіддях протягом пожеженебезпечного періоду на території Первозванівської сільської ради