Зміст

 
УКРАЇНА
Первозванівська сільська рада
Кіровоградського району
Кіровоградської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
06/04/2018 с. Первозванівка № 26
Про запобігання загибелі людей на воді

На підставі законів України «Про аварійно – рятувальні служби», ст. 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та на виконання розпорядження Президента України від 14.07.2011 року № 190/2001-рп «Про невідкладні заходи щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах, Постанови Кабінету Міністрів від 06.03.2002 року № 264, заслухавши інформацію сільського голови П.Мудрак,

виконком Первозванівської сільської ради

В И Р І Ш И В:

1. Провести роботу з населенням щодо пропаганди безпечного перебування людей на водних об’єктах.
2.Рекомендувати керівництву КЗ «Первозванівська НВО» організувати проведення роботи з попередження травматизму та загибелі на водних об’єктах дітей, вивчення правил поведінки на воді, надання першої допомоги потерпілим.
3.Рекомендувати закладам охорони здоров’я Первозванівської сільської радаи провести роботу щодо підготовки медичного персоналу до надання медичної допомоги постраждалим на воді.
4.Заборонити купання людей в кар’єрах, озерах, каналах, пожежних водоймах, а також в місцях, які не визначені як місця масового відпочинку громадян біля води.
5. Зобов’язати власників водоймищ встановити у місцях заборонених для купання таблички з написами «Купатися заборонено».
6.Заборонити торгівлю спиртними напоями біля водних об’єктів, які розташовані на території сільської ради.
7.Контроль за виконанням даного рішення покласти на сільського голову.

Сільський голова П. Мудрак