Зміст

 
УКРАЇНА
Первозванівська сільська рада
Кіровоградського району
Кіровоградської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
15/05/2018 с. Первозванівка № 30
Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей шкільного віку влітку 2018 року

Керуючись ст..32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 5 Закону України «Про охорону дитинства»,Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», з метою забезпечення організованого та якісного оздоровлення й відпочинку дітей шкільного віку влітку 2018 року, створення належних умов для відпочинку та оздоровлення дітей,

виконавчий комітет Первозванівської сільської ради

В И Р І Ш И В :

1. Погодити заходи для проведення для оздоровлення та відпочинку дітей шкільного віку влітку 2018 року.

2. Керівникам навчальних установ:

2.1. Проводити тематичні культурно – виховні заходи ( конкурси, вікторини, театральні, концертні дійства ) з виховання у дітей почуття національної свідомості , патріотизму, популяризації європейських демократичних цінностей та відродження національних традицій, сприяти розвитку здібностей у дітей.

2.2.Приділяти особливу увагу профілактиці дитячого травматизму та запобіганню нещасним випадкам.

2.3. Забезпечити контроль за дотриманням вимог Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», «Про охорону дитинства», « Про забезпечення санітарно- епідеміологічного благополуччя населення», «Про пожежну безпеку», за створення належних умов для охорони життя і здоров’я дітей, якісного харчування, за дотриманням санітарних, протипожежних правил, правил порядку проведення екскурсій, походів, правил перевезення дітей автомобільними та іншими видами транспорту.

2.4.Приділяти особливу увагу пропаганді здорового способу життя залучити дітей до регулярних занять фізичною культурою і спортом.

3. Координацію роботи та контроль щодо виконання даного рішення покласти на голову виконавчого комітету.

Сільський голова П. Мудрак