Зміст

 
УКРАЇНА
Первозванівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
07/05/2019 с. Первозванівка № 32
Про затвердження поточних індивідуальних нормативів використання питної води для комунального підприємства Первозванівської сільської ради «Добробут»

Відповідно до ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», до Закону України «Про питну воду та питне водопостачання», керуючись «Порядком розроблення та затвердження технологічних нормативів використання питної води», затвердженим наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 25.06.2014року № 179, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 3 вересня 2014 року за № 1062/2583

виконавчий комітет Первозванівської сільської ради
ВИРІШИВ:

1. Затвердити поточні індивідуальні технологічні нормативи використання питної води комунальному підприємству Первозванівської сільської ради «Добробут» згідно з додатком.
2. Встановити строк дії затверджених поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води комунальному підприємству Первозванівської сільської ради «Добробут» на 5 (п’ять) років з дати прийняття цього рішення.
3. Комунальному господарству Первозванівської сільської ради»Добробут» забезпечити використання питної води на технологічні потреби у межах нормативів.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на директора КП Первозванівської сільської ради «Добробут» Каравана А.Г.

Голова виконавчого комітету Первозванівської сільської ради П. МУДРАК