Зміст

 
УКРАЇНА
Первозванівська сільська рада
Кіровоградського району
Кіровоградської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
26/06/2018 с. Первозванівка № 36
Про відзначення 22-ї річниці Дня Конституції України на території Первозванівської сільської ради

Відповідно до пп. 3 п «б» ч.1 ст..33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» провідного спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Т.Назаренко про відзначення Дня Конституції на території Первозванівської сільської ради,

виконавчий комітет Первозванівської сільської ради

В И Р І Ш И В :

1.Вивісити Державні Прапори України на будівлях місцевого самоврядування, фермерських господарств, установах та організацій.
2.На офіційному сайті сільської ради розмістити привітання сільського голови П.Мудрак з державним святом.
3.Провести у сільських будинках культури, в закладах освіти, місцях відпочинку дітей та молоді конкурси малюнків, вікторини, інформаційно – просвітницькі заходи, спрямовані на роз’яснення норм Конституції України у становленні демократичної держави, на формування правової культури,виховані громадської свідомості та виховання поваги до Основного Закону України.
4. Організувати та провести у населених пунктах сільської ради культурно- мистецькі заходи, спортивні змагання, присвячені Дню Конституції України.
5.У бібліотеках Первозванівської сільської ради провести загальносистемний день інформування «Основа життя – наш закон основний».
6.Оформити книжково-ілюстративна виставки «Конституція України – символ незалежної держави».
7.Контроль за виконанням даного рішення покласти на сільського голову П.Мудрак.

Сільський голова П.Мудрак