Зміст

 
УКРАЇНА
Первозванівська сільська рада
Кіровоградського району
Кіровоградської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
26/06/2018 с. Первозванівка № 37
Про заходи щодо попередження виникнення пожеж та загибелі на них людей на території Первозванівської сільської ради

З метою посилення пожежної безпеки в населених пунктах сільської ради для попередження пожеж, загибелі та травмування людей на них, збереження матеріальних цінностей, майна різних форм власності від пожеж, відповідно до Законів України «Про цивільну оборону України», «Про пожежну безпеку», Правил пожежної безпеки в Україні», затверджених наказом Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій від 19.10.2004 року, Кодексу цивільного захисту, керуючись ст.38, ст. 40, ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

виконавчий комітет Первозванівської сільської ради

В И Р І Ш И В :

1.Проводити широку роз’яснювальну роботу серед населення щодо дотримання правил пожежної безпеки в побуті, про недопущення захаращення територій домоволодінь сміттям та горючими матеріалами, про недопущення випалювання сухої трави, сміття.
2.Рекомендувати соціальним працівникам територіального центру соціального обслуговування Кіровоградського району організувати подвірний обхід пристарілих, одиноких, інвалідів та неблагополучних сімей щодо дотримання ними пожежної безпеки.
3.Рекомендувати керівникам підприємств та організацій різних форм власності забезпечити заклади первинними засобами пожежогасіння та провести протипожежні інструктажі з усіма працівниками, з відповідними відмітками в журналі.
4.Виконавчому комітету забезпечити матеріалами наочної протипожежної агітації та пропаганди в місцях масового перебування людей.
5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на сільського голову П.Мудрак.8

Сільський голова П.Мудрак