Зміст

 
УКРАЇНА
Первозванівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
17/03/2022 с. Первозванівка № 119-р
Про забезпечення оповіщення та інформування населення

Відповідно до вимог пункту 6 частини третьої статті 15 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», розпорядження начальника Кіровоградської обласної військової адміністрації від 17 березня 2022 року № 156-р «Про забезпечення оповіщення та інформування населення» та з метою забезпечення оповіщення та інформування населення про загрозу і виникнення надзвичайних ситуацій у період дії воєнного стану, керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

  1. ЗАТВЕРДИТИ Інструкцію про оповіщення населення під час повітряної тривоги (додаток 1).
  2. Відповідальним особам забезпечити ввімкнення-електричних сирен та інших засобів оповіщення лише після отримання сигналу про тривогу від управління цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Кіровоградської обласної військової адміністрації.
  3. Відповідальним особам забезпечити роботу сирен оповіщення наступним чином:
  4. – під час отримання сигналу про тривогу увімкнути сирени до 20 хвилин;
  5. – під час отримання сигналу про відбій повітряної тривоги увімкнути сирени до 5 хвилин і повідомити населення за допомогою офіційних вебсторінок, також всіма наявними месенджерами.Керівникам підприємств, установ та організацій, на яких розміщені сирени, забезпечити безперебійне функціонування систем оповіщення, в разі виявлення несправностей вжити невідкладних заходів з відновлення працездатності сирен оповіщення.

6. Ознайомити населення з Інструкцією про оповіщення населення під час повітряної тривоги шляхом розміщення інформації на веб-сайтах та інформаційних кутках.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова Прасковія МУДРАК

Додатки :

ІНСТРУКЦІЯ про оповіщення населення під час повітряної тривоги