Зміст

 
УКРАЇНА
Первозванівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
24/03/2022 с. Первозванівка № 129-р
Про заборону продажу алкогольних напоїв у об'єктах сфери торгівлі в умовах військового стану на території Первозванівської сільської ради

Відповідно до вимог статей 8, 9 та 15 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», постанови Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2021 року № 457 «Про затвердження порядку заборони торгівлі зброєю, сильнодіючими хімічними і отруйними речовинами, а також алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі, в умовах правового режиму воєнного стану в Україні або в окремих її місцевостях», рішення виконавчого комітету Первозванівської сільської ради від 24 березня № 25 «Про реалізацію алкогольних та слабоалкогольних напоїв в умовах військового стану на території Первозванівської сільської ради», керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

  1. ЗАБОРОНИТИ торгівлю алкогольними напоями, крім продажу пива та слабоалкогольних напоїв у об’єктах сфери торгівлі, ресторанного господарства на території Первозванівської сільської ради.
  2. ЗАБЕЗПЕЧИТИ  відповідне інформування суб’єктів господарювання.
  3. Визначити таким, що втратило чинність, розпорядження Первозванівського сільського голови від 27 лютого 2022 року № 102-р «Про заборону продажу алкогольних та слабоалкогольних напоїв у об’єктах сфери торгівлі в умовах військового стану на території Первозванівської сільської ради».
  4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова Прасковія МУДРАК