Зміст

 
УКРАЇНА
Первозванівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
05/04/2023 с. Первозванівка № 132-р
Про скликання чергової сесії Первозванівської сільської ради

На підставі частини четвертої та частини дев’ятої статті 46, пунктів 8 та 20 частини третьої статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами, та регламенту роботи Первозванівської сільської ради 8 скликання, скликати чергову 28 сесію Первозванівської сільської ради 8 скликання 21 квітня 2023 року о 10.00 годині в приміщенні сільської ради.

 1. Питання  порядку денного які  планується  винести  на  розгляд  сесії:

 

 1. Про «Звіт сільського голови про роботу сільської ради в 2022 році».
 2. Про затвердження Програми розвитку освіти Первозванівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області на 2023-2026 роки.
 3. Про створення резервного фонду бюджету Первозванівської сільської територіальної громади та затвердження Положення про резервний фонд бюджету Первозванівської сільської територіальної громади.
 4. Про відновлення виплат заохочувальних премій обдарованим учням, вихованцям, педагогам, що їх підготували, спортсменам.
 5. Про внесення змін до рішення Первозванівської сільської ради № 6 від 20.11.2020 року «Про затвердження структури та загальної чисельності працівників апарату Первозванівської сільської ради та її виконавчого комітету, інших виконавчих органів ради».
 6. Про внесення змін до рішення 14 сесії 8 скликання від 22.12.2021 року № 1640 «Про створення відділу «Центр надання адміністративних послуг» Первозванівська сільської ради, затвердження Положення про відділ ЦНАП».
 7. Про внесення доповнень до переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Первозванівської сільської ради.
 8. Про покладання обов’язків із вчинення нотаріальних дій на території Первозванівської сільської ради.
 9. Про внесення доповнень до Положення про старосту села Первозванівської сільської ради в новій редакції.
 10. Про ліквідацію комунального закладу «Первозванівський сільський будинок культури».
 11.  Про реорганізацію закладів культури Первозванівської сільської ради.
 12. Про оптимізацію бібліотечних закладів Первозванівської сільської  ради.
 13. Про ліквідацію комунального закладу «Первозванівська сільська бібліотека».
 14. Про створення комунального закладу «Первозванівська публічна бібліотека» Первозванівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області та затвердження його статуту.
 15. Про затвердження структури комунального закладу «Первозванівська публічна бібліотека» Первозванівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області.
 16. Про затвердження базової мережі закладів культури Первозванівської сільської ради.
 17. Про включення об’єкту нерухомого майна комунальної власності до Переліку першого типу для передачі в оренду з проведенням аукціону.
 18. Про намір передачі об’єкта нерухомого майна комунальної власності першого типу в оренду з проведенням аукціону.
 19. Про надання дозволу на розроблення схеми санітарного очищення населених пунктів Первозванівської сільської ради.
 20.  Про затвердження звіту про виконання сільського бюджету за січень – березень 2023 року.
 21.  Про внесення змін до рішення Первозванівської сільської ради від 22 грудня 2022 року № 1812 «Про бюджет Первозванівської сільської територіальної громади на 2023 рік».
 22. Про внесення змін в рішення XХI сесії VІІІ скликання від 13.07.2022 року № 1717 «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки шляхом продажу права оренди на земельних торгах та нормативно грошової оцінки».
 23. Про надання дозволу на викуп земельної ділянки фізичній особі Харченко Любов Михайлівні.
 24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель.
 25. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності на території Первозванівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області.
 26. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності на території Первозванівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області.
 27. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності на території Первозванівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області.
 28. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ПрАТ «ВФ Україна».
 29. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ПрАТ «ВФ Україна».
 30. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ПрАТ «ВФ Україна».
 31. Про надання дозволу про включення земельної ділянки до переліку земельних ділянок вільних від забудови, призначених для продажу права оренди на конкурентних засадах (аукціонах) та надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду.
 32. Про внесення змін до договору оренди землі ПрАТ «Київстар».
 33. Про продаж права оренди земельної ділянки на конкурентних засадах (земельних торгах), які виставлятимуть на земельні торги окремим лотом та затвердження проекту землеустрою.
 34. Про відмову щодо передачі земельної ділянки в оренду ПП «Парус 1983».
 35. Про продаж права оренди земельної ділянки на конкурентних засадах (земельних торгах), які виставлятимуть на земельні торги окремим лотом та затвердження проекту землеустрою.
 36. Про передачу земельної ділянки в оренду гр. Коліснику Геннадію Віталійовичу.
 37. Про припинення права постійного користування земельною ділянкою 1,0702 га.
 38. Про припинення права постійного користування земельною ділянкою 1,2685 га.
 39. Про припинення права постійного користування земельною ділянкою 14,1536 га.
 40. Про надання дозволу про включення земельної ділянки до переліку земельних ділянок вільних від забудови, призначених для продажу права оренди на конкурентних засадах (аукціонах) та надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду.
 41. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення ТОВ «КАНТЕРО».
 42. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення ТОВ «КАНТЕРО».
 43. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення ТОВ «КАНТЕРО».
 44. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення Селянському (фермерському) господарству «Фоменко Євгенія Володимировича».
 45. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення Селянському  (фермерському) господарству «Фоменко Євгенія Володимировича».
 46. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки гр. Олійнику Валентину Володимировичу.
 47. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки гр. Можаєвій Любові Яківні.
 48. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом зміни цільового призначення гр. Романенку Данилу Олександровичу.
 49. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом зміни цільового призначення гр. Романенку Данилу Олександровичу.
 50. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом зміни цільового призначення гр. Романенку Данилу Олександровичу.
 51. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом зміни цільового призначення гр. Романенку Данилу Олександровичу.
 52. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки шляхом зміни цільового призначення гр. Хачатрян Тіграну Самвеловичу.
 53. Про затвердження технічної документації із землеустрою гр. Левчун Віктору Даниловичу.
 54. Про затвердження технічної документації із землеустрою гр. Костенко Лідії Іванівні.
 55. Про затвердження технічної документації із землеустрою гр. Яворській Вікторії Миколаївні.
 56. Про затвердження технічної документації із землеустрою гр. Пісковому Євгенію Андрійовичу.
 57. Про затвердження технічної документації із землеустрою гр. Євсєєвій Валентині Іванівні.
 58. Про затвердження технічної документації із землеустрою гр. Цапурі Валентині Кузьмівні та гр.Черепенко Євдокії Лазарівні.
 59. Про затвердження технічної документації із землеустрою гр. Тарасенко Марині Євгеніївні.
 60. Про затвердження технічної документації із землеустрою гр. Махно Ірині Сергіївні.
 61. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки гр. Малихіній Наталії Олександрівні, Малихіну Олегу Васильовичу.
 62. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки гр. Малихіній Наталії Олександрівні, Малихіна Олега Васильовича.
 63. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в оренду терміном на 10 (десять) років Фермерському господарству Зелінського Сергія Борисовича.
 64. Про передачу земельної ділянки в оренду терміном на 15 (п’ятнадцять) років ТОВ «Рассвєт-Агро».
 65. Про передачу земельної ділянки в оренду терміном на 15 (п’ятнадцять) років ТОВ «Рассвєт-Агро».
 66. Про передачу в постійне користування земельної ділянки КП Первозванівської сільської ради «ДОБРОБУТ».
 67. Про передачу земельної ділянки у власність (шляхом безоплатної передачі) гр. Русову Віталію Андрійовичу.
 68. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (шляхом безоплатної передачі) гр. Кравцову Костянтину Яковичу.
 69. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (шляхом безоплатної передачі) гр. Брана Юрію Юрійовичу та гр. Брана Любові Геннадіївні.
 70. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (шляхом безоплатної передачі) гр. Вихристу Сергію Сергійовичу.
 71. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (шляхом безоплатної передачі) гр. Кривуценко Марії Василівні.
 72. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (шляхом безоплатної передачі) гр. Крамаренко Миколі Васильовичу.
 73. Про відмову у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею – 0,1000 га для індивідуального садівництва гр. Крук Людмилі Василівні.
 74. Про відмову у затвердженні проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для особистого селянського господарства гр. Бурмаку Андрію Володимировичу.
 75. Різне.
 1. На пленарне засідання ради запросити депутатів сільської ради, керівників бюджетних установ сільської ради.

 

 1. Секретарю сільської ради здійснити підготовку та проведення пленарного засідання сільської ради.

 

 1. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

Сільський голова Прасковія МУДРАК