Зміст

 
УКРАЇНА
Первозванівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
09/04/2021 с. Первозванівка № 169-р
Про затвердження Плану заходів із відзначення у 2021 році Дня охорони праці

На виконання Указу Президента України від 18 серпня 2006 року № 685/2006 «Про День охорони праці» та з метою проведення заходів з нагоди Дня охорони праці в рамках Всесвітнього дня охорони праці, який у 2021 році проводиться під девізом: «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи - ІНВЕСТУЙМО ЗАРАЗ У СТІЙКІ СИСТЕМИ БЗР», керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

  1. ЗАТВЕРДИТИ План заходів із відзначення у 2021 році Дня охорони праці в Первозванівській сільській раді під девізом: «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи – ІНВЕСТУЙМО ЗАРАЗ У СТІЙКІ СИСТЕМИ БЗР» (Додаток 1).
  2. ЗАБЕЗПЕЧИТИ виконання Плану заходів з підготовки та проведення Дня охорони праці Первозванівської сільської ради підпорядкованими установами і закладами об’єднаної громади.
  3. ЗАТВЕРДИТИ Положення конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» у 2021 році серед закладів освіти Первозванівської сільської ради (Додаток 2).
  4. ЗАТВЕРДИТИ склад журі конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» у 2021 році серед закладів освіти Первозванівської сільської ради (Додаток 3).
  5. Виділити кошти для купівлі подарунків для учасників конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» у 2021 році серед закладів освіти Первозванівської сільської ради.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова Прасковія МУДРАК

Додатки :

Додаток 1,2,3