Зміст

 
УКРАЇНА
Первозванівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
16/04/2021 с. Первозванівка № 174-р
Про оголошення конкурсу на визначення виконавця послуги рідких побутових відходів на території Первозванівської сільської ради

Відповідно до Закону України про відходи», Закону України «Про благоустрій населених пунктів», постанови Кабінету Міністрів України від 10.12.2008 р. №1070 «Про затвердження Правил надання послуг з вивезення побутових відходів», Постанови Кабінету Міністрів України від 16.11.2011 № 1173 «Питання надання послуг з вивезення побутових відходів», з метою впорядкування та належної організації діяльності у сфері поводження з побутовими відходами на території Первозванівської сільської ради:

 

  1. ОГОЛОСИТИ з 21.04.2021 року конкурс на визначення виконавця послуги з вивезення рідких побутових відходів на території Первозванівської сільської ради.
  2. ЗАТВЕРДИТИ Положення про порядок проведення конкурсу на надання послуг з вивезення твердих побутових відходів та рідких побутових відходів на території Первозванівської сільської ради (далі Положення) згідно з додатком 1.
  3. ЗАТВЕРДИТИ склад конкурсної комісії на визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів та  рідких побутових відходів на території Первозванівської сільської ради згідно з додатком 2.
  4. ЗАТВЕРДИТИ конкурсну документацію на визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів та рідких побутових відходів на території Первозванівської сільської ради згідно з додатком 3.
  5. ОПУБЛІКУВАТИ оголошення про конкурс на офіційному вебсайті сільської ради та в засобах масової інформації.
  6. Вважати таким, що втратило чинність розпорядження Первозванівського сільського голови від 31.08.2020 року №362-р «Про оголошення конкурсу на визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів та рідких побутових відходів на території Первозванівської сільської ради».
  7. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.
Сільський голова Прасковія МУДРАК

Додатки :

Додаток 1 Положення
Додак 2 Склад комісії
Додаток 3 Умови проведення конкурсу